0 541 405 84 01

Kurumsal

Kurumsal Anasayfa >

Sürekli gelişen ve yenilenen günümüz teknolojisini takip ederek ürettiğimiz sanayi tipi buzdolapları ve teşhir vitrinlerimizi son derece kaliteli, ergonomik dizaynlı, kullanılacak mekanın mimari yapısına  uygun ölçülerde ürünler üretmekteyiz.

Buzdolaplarımızı komple anahtar teslim ürettiğimiz gibi sadece tek bir teşhir vitrinine ihtiyaç duyan müşterilerimize yönelik üretim de yapmaktayız. Vitrinlerimizin şeklini ve ölçüsünü mekanın ihtiyacını tam olarak karşılayacak şekilde bir terzi gibi belirlemekteyiz. Böylece müşterimiz vitrinlerini yüzde yüz işlevsel bir şekilde kullanabilmektedir.

Sanayi tipi buzdolabı üretimi esnasında gösterdiğimiz özen ve kullandığımız malzemelerin kalitesi, ürünlerimizin uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır. İç iskeletinden soğutucu motoruna, dış kaplamasına hatta vidasına varıncaya kadar en kaliteli materyalleri özenle siz değerli müşterilerimiz için seçiyoruz ve kaliteli dolaplar haline getiriyoruz.

Müşterimizin istekleri doğrultusun da  Pasta , Unlu Mamüller , Şarküteri , Vitrinleri Sütlük Reyonları Dondurma Teşhir Vitrinleri Süt Soğutma ve Su Soğutma Üniteleri Endüstriyel Tip Buzdolapları Meşrubat, Ayran ve Şarap Soğutma Ürünleri Et Kebap Teşhir Vitrinleri Isıtmalı Yemek ve Soğutmalı Salata  Teşhir Vitrinleri gibi ihtiyaçlara yönelik geniş ürün yelpazesi ile müşterilerimize yurt içi ve yurtdışı 
 hizmet sunmaktayız .

© Coypright 2017 Gaziantep Şimşek Soğutma Tüm Hakları Saklıdır